Запчастини для поліграфічного обладнання, клеємазки

Запчастини на Man Roland, KBA Rapida, Ryobi, Planeta, Ultraset, Sakurai Oliver, Ryobi, Romayor, БШП, БНШ, Brehmer, УПБ-500, БР, ТКР-120, ПТ-4, БПП-75.
В наявності також ланцюги для друкарських машин, приводні ремені, шестерні.

Надаємо послуги з:
• відновлення копірів на будь-які тигелі та друкарські машини.
• ремонт компресорів. Виготовимо лопатки для будь-яких компресорів.
• відновлення пневмоциліндрів.
• виготовлення запчастин.

Обладнання для твердої палітурки та фотокниги.
Виготовимо клеємазальні машини шириною 300-1100 мм, КМ - клеємазки настільні та УКМ - клеємазки підлогові, каландри, та інше обладнання для виробництва твердої палітурки та фотокниги.
Виготовимо обладнання для виробництва твердої палітурки та фотокниги. Монтажні столи, штрихувальні верстати, круглилки, загинальники клапанів, преси палітурно-обтискні, термопреси, перфоратори, клеємавальні машини для суцільного та растрового нанесення холодного та гарячого клею, каландри тощо.
Не Китай, гарантія, якість, довговічність.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Loading
Автор:
Color-print
Color-print
Тел.:
Loading067 917-XX-XX Показати телефон+380 67 917 5209
Дата публікації: 20.01.2026
Рубрика: Запчастини для поліграфічного обладнання
Регіон: Київ
Номер оголошення: 33181
Коментарі

Інші оголошення в даній рубриці:

Гачок, голка, прокол для ниткошвейних машин
У продажу гачки, голки та проколи для ниткошвейних машин БНШ, Бремер, Астер, Фрейче, а також багато запчастин до цих моделей машин
Ножі для типографій та промислові ножі від виробнника.
Шановні пані та панове, Ми є компанією, яка займається заточуванням та виготовленням промислових ножів у Чеській Республіці. Наш завод ... Читати далі
Ножі для типографій та промислові ножі від виробнника.
Шановні пані та панове, Ми є компанією, яка займається заточуванням та виготовленням промислових ножів у Чеській Республіці. Наш завод ... Читати далі
Паперорізальних ножі для типографій
Компанія-виробник промислових ножів пропонує весь спектр паперорізальних ножів.
Продам двигуни в асортименті для поліграфічної техніки Продам двигуни в асортименті для поліграфічної техніки
Продам двигуни в асортименті для поліграфічної техніки. Існує близько 20 різних двигунів, що залишилися від розібраних поліграфічних машин ... Читати далі
Servopack сервоблок YASKAWA SGDM-04ADY
Для CTP PT-R 4100 (Acento E) сервоблок YASAKAWA SGDM-04ADY37, $600

 

Схожі оголошення в інших регіонах:

Розпродую Roland 200, 202 1988 р.в. на запчастини Розпродую Roland 200, 202 1988 р.в. на запчастини
Вирішив свого Roland 200 1988 р.в. продати по запчастинах. машина робоча. телефонуйте - все ще є..
ROLAND 200-204 Блоки.Плати та інше бу
ROLAND 200-204 Блоки. Плати та інші бу запчастини для поліграфічного обладнання
Куплю konica minolta bizhub c451 на запчастини
Куплю konica minolta bizhub c451. Цікавить так само не робочий принтер та запчастини на нього
Пускач Klöckner Moeller Пускач Klöckner Moeller
Продам вимикач-роз'єднувач Klöckner Moeller N6-160-CNA б/в у зборі, повністю робочий. 10 000 грн. Торг до продажу.
Двигун із редуктором Roland 105 Двигун із редуктором Roland 105
Продам двигун із редуктором тип S2 1D63RN4/2 380B. Стояв на друкарській машині ROLAND 105. 5000 грн. Торг до продажу.
Кроковий двигун Stegmann Кроковий двигун Stegmann
Продам кроковий двигун Stegmann C37M807352, стояв на друкарській машині ROLAND 105. Повністю робочий. 4 000 грн. Торг до покупки.
Двигун з редуктором Ekka-Motorebau Двигун з редуктором Ekka-Motorebau
Продам двигун з редуктором Ekka-Motorebau R3,3-PM 5352-1 б/у. Стояв на друкарській машині ROLAND 105. Повністю робочий. 6 000 грн. Торг до продажу.
Вакуумний насос WEKO art: 21043 Вакуумний насос WEKO art: 21043
Продам вакуумний насос WEKO art: 21043, 3500 Pa, б/в 40 л/год, повністю робочий. 5 000 грн. Торг до продажу.
Двигун Ekka-Motorebau Двигун Ekka-Motorebau
Продам двигун Ekka-Motorebau D71N-4/2 SB б/в/, повністю в робочому стані. 4 000 грн. Торг до покупки.
Компресор низького тиску WERIE Rietschle Компресор низького тиску WERIE Rietschle
Продам компресор низького тиску (вакуум-тиск) WERIE Rietschle TR 60 OV (30). Продуктивність компресора - 60 м3/год тиск до + 0,6 бар., 3 kW б/в ... Читати далі